piątek, 18 września 2015

Wyślij swoje OPOWIADANIE do Wydawnictwa Wieża Czarnoksiężnika!WYŚLIJ NAM SWOJE OPOWIADANIE! :-)


I. Kochankowie niedoskonali. Opowieści niesamowite. (zapisy: 09.2015 – 01.2016 przedłużone do 04.2016 )

Otworzyliśmy zapisy na udział w zbiorze opowiadań Kochankowie niedoskonali. Opowieści niesamowite.

Tematem wiodącym opowiadań w zbiorze będzie miłość w nietypowych i problematycznych ujęciach – miłość okaleczona, wynaturzona, nieszczęśliwa, niespełniona, wyniszczająca, makabryczna, szalona, psychopatyczna, bądź też futurystyczna, kosmiczna, naukowa, z innego wymiaru, nadprzyrodzona, nawiedzona itp.

Gatunki literackie dopuszczalne w zbiorze opowiadań: fantasy, horror, sci-fi, weird fiction, dark crime, erotyka.

Opowiadania mieszczące się w tym zakresie tematycznym i gatunkowym można nadsyłać do końca kwietnia 2016 r. według wskazówek podanych na stronie "WYDAJ KSIĄŻKĘ", w temacie wiadomości wpisując „Kochankowie niedoskonali”.

Szczegóły przysyłania i rozpatrywania zgłoszeń określa REGULAMIN.

Zobacz oficjalny FANPAGE Kochanków niedoskonałych na FACEBOOKU.
___
Ilustracja: Nuclear Project Studio
II. Dodatkowo uruchomiliśmy 2 KONKURSY LITERACKIE na opowiadania szczególne do antologii Kochankowie niedoskonali:

___
Zdjęcie 1: dzięki życzliwości Tanji Zrinsky, modelki: Matea Wolfova i Klara Pecnik, fotograf: Tanja Zrinsky.
Zdjęcie 2: dzięki życzliwości Deloris, modelka: Deloris, fotograf: Origin, więcej zdjęć Deloris na: http://www.facebook.com/DelorisTheModel00/
___

14 komentarzy:

Unknown pisze...

Niewątpliwie jest to interesujący konkurs, ale mam jedno pytanie:

Czy jest jakiś limit stron\zdań\słów\znaków,
Czy można napisać tyle ile się chce lub też odwrotnie czy jest jakieś minimum?

Pozdrawiam :)

Wieża Czarnoksiężnika pisze...

Nie podaliśmy ograniczenia ilościowego, aby nie krępować swobody twórczej i nie eliminować dłuższych opowiadań, które potencjalnie mogą być bardzo dobre, ale może faktycznie lepiej wyznaczyć górną granicę objętości tekstu – niech to zatem będzie 1 arkusz wydawniczy, czyli 40 000 znaków ze spacjami. :) Dolnej granicy nie ma, a więc mogą to być również jednostronnicowe szorty. :)

Biedronka pisze...

Może spróbuję swoich sił...Zawsze chciałam pisać...

Unknown pisze...

Ja też, dlatego postanowiłam spróbować. Jeszcze tylko muszę dopracować ostatnie detale i będzie gotowe. Zachęcam do pisania, bo to niesamowita przygoda i zabawa. :)

Anonimowy pisze...

Mam już ładnie napisane tylko niestety nie wyrobiłam się w znakach ;/ Może następnym razem spróbuję swoich sił :) /R

Anonimowy pisze...

Kurcze, mam już prawie ukończone opowiadanie, ale niestety jest za długie i nie mieści się w limicie...Nie wiem,czy da się jeszcze bardziej je skrócić. :( No nic. Spróbuję swoich sił innym razem ;)

Wieża Czarnoksiężnika pisze...

Proszę przesłać, chętnie się z nim zapoznamy, a jeśli nie zmieści się do tego zbioru, to najwyżej pomyślimy o nim w przyszłości przy kolejnym zbiorze opowiadań. :)

Wieża Czarnoksiężnika pisze...

Gorąco zachęcamy! :)

Unknown pisze...

A co jeżeli kogoś troszkę poniosło i dajmy na to objętość tekstu będzie miało ok. 111 000-113 000. Czy można wysyłać takie opowiadania, czy też je skrócić lub kompletnie dać sobie spokój? :/

Wieża Czarnoksiężnika pisze...

Powiemy tak – opowiadanie tytułowe „Kochankowie niedoskonali” Eryka Edwardssona ma 80 tys. znaków ze spacjami, więc proszę przysłać, najwyżej zalecimy skrócenie po zapoznaniu się z treścią. :)

Anonimowy pisze...

Jestem zainteresowana konkursem, ale mam jedno lub dwa pytania. Czy wiek autora ma tutaj jakieś znaczenie? Czy można wybrać swoją okładkę, czy waszą?
Pozdrawiam serdecznie

Wydajemy Książki pisze...

Wiek autora nie ma znaczenia, jednak w przypadku osób niepełnoletnich konieczna będzie zgoda rodziców / opiekunów prawnych na publikację. :)

Jeśli zaś chodzi o okładkę, to wszystkie zwycięskie opowiadania wejdą w skład antologii, która zostanie wydana nakładem naszego wydawnictwa ze wspólną okładką.

Niemniej każde opowiadanie zostanie opatrzone odrębną ilustracja wewnątrz książki, stworzoną przez rysownika i nawiązującą do treści opowiadania. Za rysunki do antologii odpowiedzialne jest Nuclear Project Studio:
https://web.facebook.com/Nuclear-Project-Studio-1403974769867198/?_rdr

Oxfordka pisze...

Mam idealne opowiadanie, niestety już je "zużyłam" w innym zbierze u Magdaleny Kordel :D ale może cosik wymyślę innego :)

Karolina pisze...

Coś dla mnie, biorę się za pisanie :))