KAMRACI

W wyczarowywaniu literatury pomaga nam szereg przyjaznych duszyczek. Możecie je zwać naszymi kamratami lub – bardziej współcześnie - partnerami.

Ponieważ wyczarowywanie książek to bardzo skomplikowany proces, współpracujemy na rozmaitych etapach czarowania z licznym gronem
osób, firm, a także instytucji, z którymi możecie się zapoznać bliżej na niniejszej stronie (choć ostrzegamy, że lista nie jest kompletna...).Proces wydawniczy w Wydawnictwie Wieża Czarnoksiężnika

Wyczarowywanie ksiazek w Wydawnictwie Wieza Czarnoksieznika

Za magię słowa odpowiadają nasi profesjonalni
redaktorzy oraz korektorzy. Każda książka przechodzi przez ręce co najmniej dwojga spośród nich.

Okładki wyczarowują nasi
fotografowie, rysownicy oraz graficy komputerowi. Aby sprostać wymaganiom rozmaitych historii opisanych w książkach, współpracujemy z różnymi artystami, z których każdy specjalizuje się w innego rodzaju sztuce wizualnej.

Formowanie tekstu w miłą dla oka i łatwą w czytaniu całość powierzamy zawsze
bardzo skrupulatnej osobie, która pedantyczność i dbałość o szczegóły ma we krwi, co jest konieczne do tego, aby książki prezentowały się idealnie.

Tak przygotowany tekst dodatkowe zaklęcia pozwalają przemienić w bardzo nowoczesnego
E-BOOKA (w standardowym formacie PDF i bardziej kosmicznych – EPUB oraz MOBI).

Nasze książki w tradycyjnej, papierowej formie oprawiają zaś i drukują
renomowane drukarnie z długą tradycją na polskim rynku.Księgarnie i dystrybutorzy wydawnictwa Wieża

Pamitnik lesbijki w KSIGARNI JEDYNKA ripped

Zaklinaniem przestrzeni, czyli
DYSTRYBUCJĄ książek do księgarń zajmują się dla nas: OSDW Azymut, FK Olesiejuk, MotyleKsiazkowe.pl, Bonito.pl i Ateneum.

Domy książki i księgarnie, w jakich znajdziecie nasze publikacje są liczne, a ich krąg stale się powiększa – są to, między innymi:

KSIĘGARNIE SIECIOWE: Empik, Świat Książki, Bonito;

KSIĘGARNIE INTERNETOWE: 3kostki.pl, AROS, Arsenał, Avalon, Bonito.pl, BookMaster, Centrum Książki Wiedza, Chodnik Literacki, Czytam.pl, Czytay, Dadada, Daniel, Dobre Książki, Drugie Wydanie, Edyp, EKsięgarnia, Elusa, Emulus, Ex Libris – Wadowice, Gandalf, Gigant.pl, Godi, IdeNa, InBook.pl, Książkomat, Książnica Polska, Księgarnia Elektronika, Księgarnia Uniwersytecka, Legolas, Lideria, Livro.pl, Matfel, Mestro.pl, MegaKsiążki.pl, Ministerstwo Książki, Monada.pl, MultiShop.pl, Naukowa.pl, NiePrzeczytane.pl, Paskarz.pl, Pewex, Poczta Książkowa, Podręcznikowo.pl, Poltax24, Profit24.pl, Punkt44.pl, PZWL, Ravelo, Rema, Selkar, Sklep Gildia, TaniaKsiążka.pl, Tantis.pl, Tezeusz, Wersalik, Wieszcz, Wojbar, Znak.com.pl;

KSIĘGARNIE ZAGRANICZNE: Amazon.co.uk (Wielka Brytania i cały świat), Polska Księgarnia Internetowa (Niemcy), Ksiazka.co.uk (Wielka Brytania)

oraz
KSIĘGARNIE STACJONARNE w całej Polsce.

Nasze publikacje znajdziecie również na
ALLEGRO oraz CENEO.Reklama i promocja publikacji wydawnictwa

Aby czytelnicy mogli się dowiedzieć o tym, że nasze książki już na nich czekają, wykorzystujemy MAGIĘ MEDIÓW, współpracując między innymi z:


CoolHunters.pl Nie czytasz, nie idę z Tobą do łóżka Oli Wolumin - recenzje książek

Fabryka Równości  IRKA - Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej

Strefa Czytacza

Okiem Na Horror   Kostnica

Grabarz Polski   Horror Online

Można Przeczytać - Recenzje książek z każdej półki  Rzeszowska24.pl

Książkomaniacy - recenzje ksiażek   Maniacy Horroru - Horroromaniacy   Sztukater Portal Kulturalny

Ostatnia Tawerna  Zapiski Książkoholiczek


Dla każdej naszej publikacji pozyskujemy kilku dedykowanych PATRONÓW MEDIALNYCH.

Ponadto współpracujemy bezpośrednio z BLOGERAMI – przede wszystkim tymi książkowymi, ale nie tylko, dbając o obecność naszych publikacji w blogosferze.

Dla wzmocnienia czarów wykorzystujemy także
portale społecznościowe, dzięki czemu informacje o naszych książkach magicznie rozprzestrzeniają się po internecie. Pomagają nam w tym szczególnie takie potęgi, jak: FACEBOOK, INSTAGRAM, TUMBLR, TWITTER, ASK.FM, LubimyCzytac.pl i ZSZYWKA.PL.

Ikony społecznościowe

Część zawartości naszych mieszków przekazujemy również na PŁATNĄ REKLAMĘ książek zarówno w magicznym internecie, jak i w świecie fizycznym.

Najciekawsze publikacje prezentujemy natomiast wydawcom zagranicznym, dając naszym autorom szansę na zaistnienie na międzynarodowym rynku książki.

Odwiedzamy też targi książki, wysyłamy teksty naszych autorów na konkursy, organizujemy spotkania z autorami i - niemal dosłownie - stajemy na głowach, aby nasze książki dotarły do jak najliczniejszej rzeszy czytelników. :)

Jednakże wszystkie nasze wysiłki na nic by się nie zdały, gdybyśmy nie mieli wsparcia
wyżej wymienionych pomocników, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy.

Wydawnictwo Wieża Czarnoksiężnika