środa, 28 lutego 2018

PREMIERA powieści „Czarodzieje Hateway” M. B. Cabaka – naszej najnowszej publikacji – JUŻ DZISIAJ! :)PREMIERA powieści „Czarodzieje Hateway” M. B. Cabaka – naszej najnowszej publikacji – JUŻ DZISIAJ! 

Książkę dostaniecie u wydawcy (także w wersji z AUTOGRAFEM):

Od dzisiaj powieść stopniowo będzie stawała się dostępna we wszystkich księgarniach.

A OTO KILKA SŁÓW O TEJ MAGICZNEJ HISTORII...

Demetriusz Hateway jest zwykłym studentem medycyny ze Szczecina, dopóki jego życiem nie wstrząsa ciąg niezwykłych zdarzeń. Niespodziewana śmierć ojca w wypadku samochodowym sprawia, że na jaw wychodzą długo skrywane sekrety rodziny, ujawniają się jej starzy wrogowie, a chłopaka zaczynają nawiedzać zjawiska coraz bardziej nadprzyrodzone.
Wkrótce okazuje się, że Demetriusz należy do starego rodu czarodziejów, choć dotąd trzymano to przed nim w tajemnicy. Przytłoczony nowymi okolicznościami musi rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia, okiełznać rodzące się w nim magiczne moce i ocalić życie nestorce rodu – swojej babci Adelajdzie – która zapada w śpiączkę po nieudanym zamachu na nią.
Czasu ma niewiele, a stawka jest wysoka – jeśli zawiedzie, straci wszystko, łącznie ze spadkiem po rodzicach, samymi rodzicami, a nawet nowoodkrytymi magicznymi zdolnościami.
Pełna niespodziewanych zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań historia, w której szaleństwo szczecińskiej codzienności przenika się z prozą życia czarowników i magicznych istot z odległych krain.


PATRONAT MEDIALNY:
BookParadise
Kocham Książki
MoznaPrzeczytac.pl
Subiektywnie o książkach
Sztukater
.
ILUSTRACJE: Joahannah

Brak komentarzy: