środa, 2 marca 2016

Konkurs literacki na opowiadanie EROTYCZNEKONKURS LITERACKI na OPOWIADANIE EROTYCZNE
do zbioru opowiadań
Kochankowie niedoskonali.
PRZYŚLIJ NAM SWOJE OPOWIADANIE! :-)


Tematem wiodącym opowiadań w zbiorze jest miłość w nietypowych i problematycznych ujęciach – miłość inna, wyobcowana, zakazana, okaleczona, wynaturzona, nieszczęśliwa, niespełniona, wyniszczająca, makabryczna, szalona, psychopatyczna, bądź też futurystyczna, kosmiczna, naukowa, z innego wymiaru, nadprzyrodzona, nawiedzona itp.

Zależy nam na opowiadaniu, które - w ramach powyższego zakresu tematycznego – będzie miało charakter EROTYCZNY. Może to być zarówno subtelna erotyka, jak i bezkompromisowe hard porn, a nawet perwersje z rozmaitymi wynaturzeniami i dewiacjami seksualnymi.

Gatunki literackie dopuszczalne w zbiorze opowiadań: obyczaj, fantasy, horror, sci-fi, weird fiction, dark crime.

Opowiadania mieszczące się w tym zakresie tematycznym i gatunkowym można nadsyłać do końca kwietnia 2016 r. według wskazówek podanych na stronie "WYDAJ KSIĄŻKĘ", w temacie wiadomości wpisując „Opowiadanie - EROTYKA”.

Szczegóły przysyłania i rozpatrywania zgłoszeń określa REGULAMIN.

Zobacz też oficjalny FANPAGE Kochanków niedoskonałych na FACEBOOKU.


___
Zdjęcie: dzięki życzliwości Deloris, modelka: Deloris, fotograf: Origin, więcej zdjęć Deloris na: http://www.facebook.com/DelorisTheModel00/
___

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Mam takie pytanie: czy osoby, które wzięły udział w konkursie na odpowiednie fantastyczne, mogą wziąć udział także w tym, czy to ich wyklucza? :)

Pozdrawiam serdecznie.

Wydajemy Książki pisze...

Można wziąć udział w każdym z konkursów oddzielnie. :) Umieściliśmy już też taki zapis w regulaminie. :)

Babeczka pisze...

Szkoda że tak późno tu trafiłam :( Za nic nie zdążę nic nowego napisać, chyba że dopuszczacie coś, co wcześniej publikowałam na blogu i mogę w każdej chwili z niego usunąć?

Wydajemy Książki pisze...

Dopuszczamy, nie ma problemu. :)

Babeczka pisze...

To spróbuję, chociaż będzie ciężko ze względu na ilość znaków ;-)